قفسه بندی انبار پالت راک انتخابی - گروه علمی نوآموز
صادرات میوه با بسته بندی پلاستیکی (سبد میوه)
ژوئن 30, 2022
مراحل قرار دادن ایمپلنت
فوریه 9, 2023

قفسه بندی انبار پالت راک انتخابی

قفسه های پالت راک انتخابی سیستم های قفسه انباری هستند که در آن پالت های حاوی کالا با استفاده از لیفتراک یا ماشین های بالابر روی قفسه انبار قرار می گیرند. این سیستم قفسه بندی انبار دارای سه عنصر ضروری است: قفسه ها، پالت ها و لیفتراک ها یا تجهیزات حمل و نقل.

هر یک از قفسه انبارها بر اساس محصول مورد استفاده، نیازهای ذخیره سازی، سیستم های کار و موقعیت یابی و مدیریت استفاده شده در تاسیسات انتخاب می شوند. کالاهای پالت شده روی قفسه ها را می توان به دو روش مختلف مرتب کرد: با دسترسی مستقیم به پالت ها یا از طریق فشرده سازی.

دسترسی مستقیم هنگام مدیریت پالت‌های ذخیره‌شده، کارایی بسیار خوبی را فراهم می‌کند. با این حال، بسته به طراحی سیستم و لیفتراک یا تجهیزات حمل و نقل مورد استفاده، ظرفیت ذخیره سازی به دست آمده در نصب ممکن است بهینه نباشد. با این حال، با سیستم های فشرده سازی، ظرفیت ذخیره سازی به دست آمده معمولاً بیشتر است، اما دسترسی به برخی از پالت ها دشوارتر است.

در ادامه به تحلیل هر یک از این گزینه ها می پردازیم تا بتوان در هر مورد مناسب ترین آنها را انتخاب کرد.

 

قفسه های پالت انتخابی محبوب ترین نوع سیستم قفسه پالت انباری در بازار هستند و به گونه ای طراحی شده اند که پالت ها را از کف جدا کرده و به سیستم قفسه بندی وارد کنند. سیستم های قفسه بندی پالت انتخابی امکان دسترسی فوری برای ذخیره و تخلیه پالت ها را فراهم می کند. سیستم‌های قفسه‌های انتخابی بیشترین انتخاب اندازه‌ها و لوازم جانبی را متناسب با نیازهای دقیق شما ارائه می‌دهند و می‌توانند به صورت سفارشی برای برنامه ذخیره‌سازی انبار شما پیکربندی شوند.

سیستم های رک انتخابی برای موارد زیر عالی هستند: ذخیره سازی استاندارد کلیه نیازهایی که نیاز به دسترسی فوری به محصولات یا پالت دارند.

قفسه بندی پالت انتخابی استفاده کارآمد از فضای کف و همچنین دسترسی فوری به تمام محصولات ذخیره شده را برای شما فراهم می کند – و می توان آن را با استفاده از فولاد ساختاری یا فولاد رول شکل بر اساس بودجه و نیازهای پروژه شما ساخت.

یک سیستم قفسه کتاب واقعا بزرگ را تصور کنید و خواهید فهمید که چگونه سیستم های قفسه انتخابی کار می کنند.

قفسه‌های ذخیره‌سازی انتخابی قابل تنظیم هستند.

به شما این امکان را می‌دهند که سطوح پرتو را تغییر دهید تا بتوانید ارتفاع مناسب برای بار خود را پیدا کنید یا کل سیستم را برای پالت‌های جدید یا اندازه‌های مختلف پیکربندی مجدد کنید.

این انعطاف‌پذیری به شما امکان می‌دهد فضای ذخیره‌سازی را در سیستم‌های قفسه‌بندی سفارشی و به حداکثر برسانید.

مزایای سیستم های رک انتخابی: در ظرفیت ها، اندازه ها و پیکربندی های متعدد برای تناسب سفارشی موجود است دسترسی فوری به تمام فضای ذخیره سازی را می توان از رول شکل، فولاد ساختاری، یا ترکیبی از هر دو مواد ساخت آسان برای تنظیم ارتفاع قفسه ارزان – کم هزینه ترین گزینه برای هر فوت مربع است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *