مطالب متفرقه

محصولات زیمنس

ترانسمیتر فشار زیمنس کمک کننده‌ی عملیات تحت فشار شما است. شما برای تولید سریع، ایمن و کارآمد نیاز به ترانسمیتر فشار زیمنس دارید. ذکر فشار واقعی در فرآیند شما باید همیشه با حداکثر دقت اندازه گیری شود. دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار زیمنس که مطابق با نیازهای خاص برنامه‌های شما هستند، اطمینان لازم را در ابزار دقیق شما فراهم می‌کنند. در ادامه این مقاله به بررسی ترانسمیتر فشار زیمنس و PLC زیمنس می‌پردازیم.

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P500

ترانسمیتر فشار دیفرانسیل برای بالاترین استانداردها از نظر عملکرد، دقت، پایداری طولانی مدت و تشخیص است.SITRANS   P500 یک فرستنده فشار دیجیتال برای اندازه‌گیری فشار تفاضلی، سطح و جریان با بالاترین دقت است. ترانسمیتر فشار زیمنس مقادیر برجسته برای تأثیر فشار استاتیک و دما بر نتیجه اندازه‌گیری را تضمین می‌کند. پایداری درازمدت بالای سنسور به لطف فواصل کالیبراسیون طولانی، هزینه‌های تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد و اطمینان بالایی را در نتایج اندازه گیری طولانی مدت تضمین می‌کند.

فواید

 • بهبود کنترل سیستم های شما به دلیل زمان پاسخگویی بسیار کوتاه.
 • استفاده از اتصال مستقیم در دمای فرآیند تا 125 درجه سانتیگراد (257 درجه فارنهایت) حتی بدون سیستم آب بندی از راه دور.
 • درجه بالایی از کاربرپسندی از طریق صفحه نمایش متن کامل، دارای نور پس زمینه و 3 دکمه فشاری. فرستنده همچنین می تواند به راحتی از طریق سیستم کنترل با استفاده از پروتکل HART پیکربندی و کار کند.
 • کاربر می تواند گزینه های تشخیصی را به راحتی بدون نرم افزار استفاده کرد. حتی نمایشگرهای منحنی و نمودارهای روند را می‌توان برای نظارت بر فرآیند کاربر پسند بر روی صفحه نمایش نشان داد.
 • تشخیص های گسترده مانند نشانگرهای 8 دقیقه/حداکثر برای مقادیر فرآیند که زمان رویداد را نیز نشان می‌دهد.

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P420

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P420 دیجیتال با کارایی بالا که دارای کنترل ایمنی از راه دور است و برای دیجیتالی شدن آماده به کار است. ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P420 مطابق با استانداردهای IEC61508 برای SIL2/3 تولید شده است.

SITRANS P320/420  اولین فرستنده فشار در بازار است که دارای کنترل ایمنی از راه دور است. کنترل ایمنی از راه دور ابزارها از طریق SIMATIC PDM باعث صرفه جویی در زمان در طول راه اندازی SIL می‌شود: اپراتورها می‌توانند فرستنده‌ها را از اتاق کنترل به جای رسیدگی دستی به هر دستگاه جداگانه در یک مرکز برنامه ریزی کنند. این امر زمان راه اندازی را در برنامه هایی که نیاز به ایمنی عملکردی دارند کاهش می‌دهد. علاوه بر این، هر دو فرستنده فشار نسبت به سایر دستگاه‌های موجود در بازار فاصله آزمایشی افزایش یافته‌ای دارند. با دوره های آزمایشی تا پانزده سال به جای هر دو سال، هزینه های نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

فواید

 • کاهش زمان راه اندازی به دلیل کنترل ایمنی از راه دور
 • به دلیل مواد مقاوم برای شرایط سخت مناسب است
 • کاربرپسند است. به دلیل نمایشگر واضح و بزرگ و آیکون های عیب یابی مناسب عمده کاربران است. به NAMUR NE107 و یک شروع کننده‌ی سریع مجهز است.
 • کاهش هزینه تعمیر و نگهداری به دلیل فاصله آزمایش اثبات تا 15 سال
 • واکنش سریع و فرآیندهای بهینه به دلیل کاهش زمان پاسخ

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P320

فرستنده فشار دیجیتال که دارای کنترل ایمنی از راه دور است  بر اساس استانداردهای IEC61508 برای SIL2/3 تولید شده است.

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P320/420  اولین فرستنده فشار در بازار است که دارای کنترل ایمنی از راه دور است. کنترل ایمنی از راه دور ابزارها از طریق SIMATIC PDM باعث صرفه جویی در زمان در طول راه اندازی SIL می شود: اپراتورها می توانند فرستنده ها را از اتاق کنترل به جای رسیدگی دستی به هر دستگاه جداگانه در یک مرکز برنامه ریزی کنند. این امر زمان راه اندازی را در برنامه هایی که نیاز به ایمنی عملکردی دارند کاهش می‌دهد. علاوه بر این، ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P320/420  به سایر دستگاه‌های موجود در بازار فاصله آزمایشی بیشتری دارند. با دوره های آزمایشی تا پانزده سال به جای هر دو بار، هزینه های نگهداری را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

فواید

 • کاهش زمان راه اندازی به دلیل کنترل ایمنی از راه دور
 • به دلیل مواد مقاوم برای شرایط سخت مناسب است
 • به دلیل نمایشگر واضح و بزرگ و آیکون های عیب یابی کاربرپسند است. به NAMUR NE107 و به یک شروع کننده سریع مجهز است.
 • کاهش هزینه تعمیر و نگهداری به دلیل فاصله آزمایش اثبات تا 15 سال
 • واکنش سریع و فرآیندهای بهینه به دلیل کاهش زمان پاسخ

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P410

فرستنده فشار دیجیتال برای گیج و فشار دیفرانسیل با افزایش دقت اندازه گیری 0.04٪.

SITRANS P DS III

مجموعه آزمایش شده و تست شده SITRANS P DS III راه حل مناسبی را برای هر کار اندازه گیری ارائه می دهد: فشار سنج، فشار مطلق، فشار دیفرانسیل، جریان و سطح همه با هم یکجا.

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P310

ترانسمیتر فشار زیمنس با عملکردهای تشخیصی HART یکپارچه و راحتی کار بالا است. یک دستگاه اساسی برای اندازه گیری آسان با نیاز به دقت کم است.

ترانسمیتر فشار زیمنس مدل SITRANS P310 یک فرستنده فشار دیجیتال با عملکردهای تشخیصی HART یکپارچه و راحتی کار بالا است. P310 که نشان دهنده یک دستگاه پایه برای اندازه گیری های آسان با دقت کم است، مکمل P DS III موجود است. انواع مختلف طراحی برای اندازه گیری گیج و فشار دیفرانسیل موجود است.

فواید

 • بهبود کنترل فرآیند با توابع گسترده تشخیصی و شبیه سازی
 • کاربرد ایمن را در مناطق ضد شعله و همچنین در فرآیندهایی با الزامات ایمنی بالا تضمین می‌کند

PLC زیمنس

PLC پی ال سی زیمنس در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و تجاری استفاده می شوند. PLC های زیمنس یکی از رایج ترین انواع کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی هستند که امروزه در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. آنها یک انتخاب محبوب هستند زیرا عمر طولانی تری دارند، عملکرد بهتری دارند و بسیار متنوع هستند.

RS Components مجموعه گسترده ای از PLC های زیمنس با کیفیت بالا را ارائه می دهد که می توانند در طیف متنوعی از برنامه ها مورد استفاده قرار گیرند.

PLC زیمنس چگونه کار می‌کند؟

PLC های زیمنس در اتوماسیون فرآیندهای تولید برای کنترل قابلیت اطمینان، برنامه نویسی ساده و تشخیص عیب استفاده  می‌شوند. از پی ال سی ها در بسیاری از تجهیزات صنعتی مانند سیستم های وی آر اف VRF میدیا استفاده می شود. آنها یک انتخاب برتر برای صنعت هستند زیرا دارای برخی ویژگی های کلیدی از جمله موارد زیر هستند

 • عمر بسیار طولانی
 • راندمان بالا، کارآیی بالا
 • برق مورد نیاز کم
 • نگه داری و نصب آسان
 • امن و راحت

در ادامه به بررسی مدل‌های PLC زیمنس S7 می‌پردازیم.

PLC زیمنس یک سیستم با کارایی بالا با طراحی فشرده و صرفه جویی در فضا است. این سی پی یو PLC دارای 2 ورودی آنالوگ یکپارچه، 14 ورودی دیجیتال یکپارچه و 10 خروجی ترانزیستور دیجیتال یکپارچه است. این PLC زیمنس دارای IO یکپارچه و رابط‌های ارتباطی است که بالاترین نیازهای صنعتی را برآورده می‌کند. همچنین دارای طیف وسیعی از عملکردهای فناورانه یکپارچه قدرتمند است که این PLC زیمنس کنترلر را به بخشی جدایی ناپذیر از یک راه حل جامع اتوماسیون تبدیل می‌کند. PLC زیمنس پیشنهاد جدید برای کارهای اتوماسیون ساده اما بسیار دقیق است. PLC زیمنس S7 یک انتخاب ایده آل برای انجام وظایف اتوماسیون برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی در محدوده عملکرد پایین تا متوسط ​​با حداکثر انعطاف پذیری و کارایی است. با توجه به پروتکل های استاندارد کنترل از راه دور، می توانید PLC زیمنس S7 کنترلر را مستقیماً بدون هیچ تلاشی برنامه نویسی به مرکز کنترل خود متصل کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا